O nás

Peedle Needle není žádná velká firma, ale večerní zábava maminky tří dětí.

Jsem maminka tří dětí a šití je mou zábavou, mým relaxem a nabíječkou baterek. Celý chod Peedle Needle se snažím zvládat sama, od výběru materiálů, přes samotné šití produktů, až po přijímání i odesílání objednávek. Když je toho ale moc, přispěchá mi na pomoc můj manžel, tchýně nebo maminka.

Každé tričko, tepláčky i mikinku šiji s maximální pílí a s ohledem na individualitu Vašich požadavků. Nespěchám, nesnažím se vytvořit stovky kusů, ale je pro mne důležité, aby výrobky byly kvalitně ušité, střihy dětem seděly a použité materiály byly udržitelné.

Největší odměnou pro mne je, když je zákazník spokojený a zanedlouho se ke mně vrátí.

Jak vznikla značka
Peedle Needle.

Celé to začalo, když jsem se v roce 2016, během prvního těhotenství, zbláznila do dětských látkových plenek. Chtěla jsem si pro první miminko přichystat krásnou látkovací výbavu, a protože jsme rodina kreativců, napadlo mne si plenky sama doma našít. Koupila jsem si svůj první šicí stroj a za pomoci mé maminky a především tchýně, jakožto krejčové, jsem ušila první plenku. Šití jsem si užívala a doslova jsem se pro to nadchla.

Jakmile jsem začala prvorozenou dcerku balit do látkových plenek, zjistila jsem, že není snadné takový větší zadeček obléknout do běžných dětských hadříků, a tak jsem ušila první tepláčky, které mohla pohodlně nosit.

Netrvalo dlouho a tepláčky se zalíbily nejedné kamarádce a mamince v dětském koutku a začala jsem šít jednotlivé kousky na zakázku. Postupně jsem se učila vytvářet střihy a šít i další věci jako plenkovníky, přebalovací podložky, deky, trička, mikiny, čepice a svůj sortiment jsem neustále rozšiřovala.

Po třech letech učení se a sbírání zkušeností jsem se za veliké podpory mého manžela rozhodla dát mému tvoření jednotný směr a podobu a vznikla značka Peedle Needle.

Šití je pro mě ale stále především zábava a svou práci dělám s nadšením a radostí. Snažím se vytvářet produkty, které jsou nejen hezké na pohled a zároveň pohodlné, ale také udržitelné a z kvalitních materiálů.

Nenechte si ujít fotografie ze zákulisí.

Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit.